OVER ONS

Stomverbaasd waren wij over het feit dat wij in Nederland ieder jaar op 1 januari zóveel miljoenen euro’s de lucht in knallen. Logischerwijs dachten wij meteen: kunnen we het dit jaar anders doen? Al snel werd de stichting Wake Up Knal geboren met maar één doel: Nederland wakker schudden om dit jaar (met of zonder vuurwerk) zoveel mogelijk geld op te halen voor de nieuwjaarswensen van ernstig zieke kinderen.

Trots en vol spanning kijken wij uit naar 2020. Samen met jullie zijn we in staat om een prachtig bedrag op te halen voor Make-A-Wish Nederland. Doe jij ook al mee? #WINWIN

mau_website

Maura van Styrum
Oprichtster
E: maura@wakeupknal.nl
T: 0615400124

soof_website

Sophie van der Stap
Succes Manager
E: sophie@wakeupknal.nl
T: 0641561898

jas_website

Jasmijn van Doeveren
Communicatie & PR
E: jasmijn@wakeupknal.nl
T: 0615874269

toet_website

Florianne de Vries
Grafisch Ontwerper
E: florianne@wakeupknal.nl
T: 0623710268

labi

Marijn Tiedemann
Ambassadeur Manager
E: marijn@wakeupknal.nl
T: 0620537003

sabine

Sabine Tielenius Kruythoff
Creatief Consultant
E: sabine@wakeupknal.nl